Separation Roller Assy-Tray2
Funktioner
| Type | Bakke |
| Kapabilitet | Color LaserJet CP3525 |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 161 mm |
| Pakkedybde | 101 mm |
| Pakkehøjde | 37 mm |
| Pakkevægt | 92 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |