Roller Kit
Funktioner
| Type | Udskiftningssæt til valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | LaserJet 4250, LaserJet 4350, LaserJet P4014, LaserJet P4015 |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 160 mm |
| Dybde | 298 mm |
| Højde | 66 mm |
| Vægt | 270 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 297 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 71 mm |
| Pakkevægt | 336 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |