Primary Charge Roller Assembly
Funktioner
| Type | Valse |
| Produktfarve | Sort |
| Kapabilitet | Aficio MP C3004 Aficio MP C3003 Aficio MP C3503 Aficio MP C3504 |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 466 mm |
| Højde | 75 mm |
| Vægt | 530 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 530 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |