Paper Pickup Roller Kit
Funktioner
| Type | Adapter |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | Aficio 1060, 1075 |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 70 mm |
| Pakkedybde | 25 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 40 g |