Paper Feed Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Kapabilitet | Aficio 1015, 1018, MP1600, MP1800, MP2000, 2015, 2018 |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 4,02 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 35 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Pakkevægt | 4,02 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |