Paper Feed Roller Kit 6Pcs
Funktioner
| Type | Valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | WorkCentre 7545, 7535, 7530, 7525, 7556 |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 60 mm |
| Vægt | 3,17 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 119 mm |
| Pakkedybde | 85 mm |
| Pakkehøjde | 24 mm |
| Pakkevægt | 70 g |