Paper Feed Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Kapabilitet | Aficio 1515/MP301SP/MP301SPF/MP161F/MP162F/MP171F/MP201SPF |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Grå |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 2,42 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 35 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Pakkevægt | 2,42 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |