Lower Sleeved Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | DC900, 1100, 4110, 4112, 4127, 4590, 4595 |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 420 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 85 mm |
| Vægt | 1,63 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 420 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 85 mm |
| Pakkevægt | 1,73 kg |