Lower Sleeved Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Kapabilitet | LaserJet Pro M125, 126, 127, 128 |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 50 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 260 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 315 mm |
| Pakkedybde | 48 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 258 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |