LOWER SLEEVED ROLLER
Funktioner
| Type | Valse |
| Kapabilitet | InfoPrint 1811, 1822 |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 260 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 260 g |