Long Life Upper Fuser Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Kapabilitet | Aficio 2015/2018 |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 52 mm |
| Dybde | 415 mm |
| Højde | 55 mm |
| Vægt | 130 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 410 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 130 g |