CoreParts MSP3986 printervalse
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | iR3025, 3225, iR3030, 3035, 3045, 3230, 3235, 3245 |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 2,12 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 133 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 31 mm |
| Pakkevægt | 64 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |