HP JetDirect
udskriftsserver - USB
Funktioner
| Intern | Ja; Ja |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Understøttelse af IPP | Ja; Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Forretning |
Netværk
| Netværksforbindelsestype | Ethernet LAN; Ethernet LAN |
Protokoller
| Understøttede netværksprotokoller | IPv4/IPv6: Apple Bonjour® compatible, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, TFTP, Port 9100, LPD, IPP, Secure-IPP, WS Discovery, WS Print, IPsec/Firewall; IPv6: DHCPv6, MLDv1, ICMPv6; IPv4: Auto-IP, SLP, Telnet, IGMPv2, BOOTP/DHCP, WINS, IP Direct Mode; AirPrint, GCP 2.0, ePrint; IPv4/IPv6: Apple Bonjour® compatible, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, TFTP, Port 9100, LPD, IPP, Secure-IPP, WS Discovery, WS Print, IPsec/Firewall; IPv6: DHCPv6, MLDv1, ICMPv6; IPv4: Auto-IP, SLP, Telnet, IGMPv2, BOOTP/DHCP, WINS, IP Direct Mode; AirPrint, GCP 2.0, ePrint |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1; 1 |
Godkendelser
| Certificering | CISPR 22:2008 (International) Class A, CISPR 32:2012 (International) Class A / EN 55032:2012 Class A, CISPR 35:2016 (International) Class A / EN 55035:2017 Class A, EN 55024:2010 +A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, FCC CFR 47 Part 15 Class A, ICES-003, Issue 6 Class A. Other EMC approvals as required by individual countries. |
Vægt & størrelser
| Bredde | 87 mm |
| Dybde | 121,3 mm |
| Højde | 27,5 mm |
| Vægt | 128 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 178 mm |
| Pakkedybde | 138 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 320 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 15 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
Tekniske detaljer
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Bruttovægt af yderkasse (imperial) | 6,49 kg (14.3 Pund) |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 216,3 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 18 stk |
Andre funktioner
| Produkter pr. palle | 540 stk |
| UNSPSC-kode | 43201537 |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 215,9 kg (475.9 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 1270 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1201,4 x 1000,8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |