Label 80mm x contentious, 43M
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Format | Rulle |
| Udskrivningsteknologi | Termisk overførsel |
| Klæbestof type | Permanent |
| Perforeret | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Etiket diameter | 11 cm |
| Etiket bredde | 7,6 cm |
| Etiket højde | 43 cm |
| Vægt | 800 g |
| Maksimal rullediameter | 8,7 cm |
| Kernediameter | 2,5 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 325 mm |
| Pakkedybde | 225 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 3,96 kg |
Emballage indhold
| Ruller pr. pakke | 32 |
| Etiketter pr. rulle | 1 stk |
Andre funktioner
| Mængde pr. kasse | 32 stk |