Brother TZe-SL251
lamineret bånd - 1 kassette(r) - Rulle (2,4 cm x 8 m)
Funktioner
| Etiket, farve | Sort på hvid |
| Oprindelsesland | Kina |
| Ridsefast | Ja |
| Lamineret | Ja |
| Opbevaring af reservedele | 5 År |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | PTE500, PTE550W, PTE800W, PTP750WVP, PTP900, PTP900W, PTP950NW P-touch EDGE |
Tekniske detaljer
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Vægt & størrelser
| Båndbredde | 2,4 cm |
| Båndlængde | 8 m |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 45 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Hængende boks |
| Pakkevægt | 51 g |
Logistik data
| Pallens bruttohøjde | 16,5 cm |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 192 stk |
| Lag pr. palle | 12 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 16 stk |
| Pallens bruttovægt | 436,8 kg |
| Produkter pr. palle | 3840 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |