Label, Paper, 105x74mm, TT
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Etikettype | Selvklæbende printeretiket |
| Materiale | Papir |
| Udskrivningsteknologi | Termisk overførsel |
| Klæbestof type | Permanent |
| Formål | Universel |
| Form | Rektandel |
Vægt & størrelser
| Etiket bredde | 10,5 cm |
| Etiket højde | 7,4 cm |
| Kernediameter | 7,62 cm |
Emballage indhold
| Ruller pr. pakke | 24 |
| Etiketter pr. rulle | 2310 stk |