Samsung CLT-W506
opsamler til overskydende toner
Funktioner
| Kapabilitet | Samsung CLP-680 Samsung CLX-6260 |
| Sort toner sideydelse | 14000 Sider |
| Farve toner sideydelse | 3500 Sider |
Vægt & størrelser
| Vægt | 110 g |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 137 x 110 x 65 mm |
| Pakkebredde | 137 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 65 mm |
Andre funktioner
| Farve | Ja |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Antal paller pr. intermodal container (20 fod) | 22 stk |
| Anal paller pr. intermodal container (40 fod) | 44 stk |
| Antal paller pr. intermodal container (40 fod, HC) | 44 stk |
| Pallens bruttobredde | 58 cm |
| Pallens bruttolængde | 94,4 cm |
| Pallens bruttohøjde | 6 mm |
| Antal papkasser pr. palle (intermodal container 20 fod) | 104 stk |
| Antal papkasser pr. palle (intermodal container 40 fod) | 104 stk |
| Antal papkasser pr. palle (intermodal container 40 fod, HC) | 112 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 236 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 170 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |