Xerox Everyday Black Toner ers. Samsung MLT-D101S
Funktioner
| Kapabilitet | ML-2160 ML-2165 SF-760 MFP |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 1500 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | MLT-D101S |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 325 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 740 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |