Xerox Everyday Black Toner ers. HP W2030A
Funktioner
| Kapabilitet | Color LaserJet Pro M454 Color LaserJet Pro MFP M479 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2400 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | W2030A |
| OEM-kode | W2030A |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 325 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 790 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |