Xerox Everyday Black Toner ers. HP CF410X
Funktioner
| Kapabilitet | Canon imageCLASS LBP654 Canon imageCLASS MF731 Canon imageCLASS MF733 Canon imageCLASS MF735 Color LaserJet Pro MFP M477 LaserJet Pro MFP M377 Pro M452 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 6500 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | CF410X |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 99,1 x 320 x 185,4 mm (3.9 x 12.6 x 7.3") |
| Pakkevægt (efter britisk standard) | 0,953 kg (2.1 Pund) |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 860 g |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |