Xerox Everyday Black Toner ers. HP CF283X
Funktioner
| Kapabilitet | Canon imageCLASS D570 Canon imageCLASS MF212 Canon imageCLASS MF216 Canon imageCLASS MF227 Canon imageCLASS MF229 Canon imageCLASS MF232 Canon imageCLASS MF236 Canon imageCLASS MF244 Canon imageCLASS MF247 Canon imageCLASS LBP151 LaserJet M201 LaserJet M225 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2200 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | CF283X |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkevægt (efter britisk standard) | 0,816 kg (1.8 Pund) |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 109,2 x 320 x 109,2 mm (4.3 x 12.6 x 4.3") |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 810 g |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |