Samsung CLT-P404C Original-tonerpatron, 4-pak, cyan/magenta/gul/sort
Funktioner
| Kapabilitet | Xpress C430, C430W, C432, C433, C432W, C433W, C480, C480W, C480FW, C480FN, C482, C483, C482W, C483W, C482FW, C483FW; Xpress C430, C430W, C432, C433, C432W, C433W, C480, C480W, C480FW, C480FN, C482, C483, C482W, C483W, C482FW, C483FW |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort toner sideydelse | 1500 Sider |
| Farve toner sideydelse | 1000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte; Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | SU365A; SU365A |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 271 mm; 271 mm |
| Dybde | 359 mm; 359 mm |
| Højde | 187 mm; 187 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 361 mm |
| Pakkedybde | 273 mm |
| Pakkehøjde | 193 mm |
| Pakkevægt | 2660 kg; 3,77 kg |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser; Laserprint |
| Farve | Ja |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatron |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |