Katun 50841 tonerpatron 1 stk Kompatibel Blå
Funktioner
| Kapabilitet | Develop A9E84D0 INEO + 558, INEO + 458, INEO + 658 Konica Minolta TN-514C BIZHUB C 558, BIZHUB C 658, BIZHUB C 458 Olivetti Lexikon A9E8450 D-COLOR MF 454, D-COLOR MF 654, D-COLOR MF 554 Olivetti Lexikon TN-514C D-COLOR MF 454, D-COLOR MF 654, D-COLOR MF 554 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 0 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
Vægt & størrelser
| Vægt | 513 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 79 mm |
| Pakkedybde | 81 mm |
| Pakkehøjde | 496 mm |
| Pakkevægt | 760 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |