HP 151X BLACK ORIGINAL LASERJET
| Dimensioner (BxDxH) / vægt | 970 g |
| Bredde ved forsendelse | 36.2 cm |
| Dybde ved forsendelse | 10.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 22.7 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.35 kg |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Udskriftsteknik | Laser |
| HP underbrand | LaserJet |
| Farve | Sort |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Patronydelse | Højtydende |
| Afkast | Op til 9700 sider ISO/IEC 19752 |
| Kompatibel med | HP LaserJet Pro 4003dn, 4003dw, MFP 4103fdw |