Samsung MLT-R204 printertromle Original
Funktioner
| Kapabilitet | ProXpress SL-M3325 / 3825 / 4025, M3375 / 3875 / 4075 |
| Type | Original |
| Side kapacitet | 30000 Sider |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 544 mm |
| Pakkedybde | 283 mm |
| Pakkehøjde | 346 mm |
| Pakkevægt | 4,32 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |