HP
vedligeholdelseskit
Funktioner
| Produkttype | Vedligeholdelsessæt; Vedligeholdelsessæt |
| Udskrivning af farver | Sort, Hvid; Sort, Hvid |
| Side kapacitet | 150000 Sider; 150000 Sider |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Flerfarvet; Flerfarvet |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kapabilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, M631z J8J65A, M632h J8J70A, M632fht J8J71A, M633fh J8J76A / HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, M632z J8J72A, M633z J8J78A / HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, E62565hs J8J73A, E62655dn 3GY14A, E62665hs 3GY15A / HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, E62565z J8J79A, E62575z J8J80A, E62665h 3GY16A, E62665z 3GY17A, E62575z 3GY18A; HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, M631z J8J65A, M632h J8J70A, M632fht J8J71A, M633fh J8J76A / HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, M632z J8J72A, M633z J8J78A / HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, E62565hs J8J73A, E62655dn 3GY14A, E62665hs 3GY15A / HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, E62565z J8J79A, E62575z J8J80A, E62665h 3GY16A, E62665z 3GY17A, E62575z 3GY18A |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 365 mm |
| Dybde | 143 mm |
| Højde | 106 mm |
| Vægt | 1,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 3 kg |
| Pakkebredde | 498 mm |
| Pakkedybde | 238 mm |
| Pakkehøjde | 239 mm |
Logistik data
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Produkter pr. palle | 100 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Pallens bruttobredde | 120 cm; 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 2,4 m; 2,4 m |
| Pallens bruttovægt | 300 kg |
Andre funktioner
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1198,9 x 1000,8 x 2397,8 mm (47.2 x 39.4 x 94.4"); 1198,9 x 1000,8 x 2397,8 mm (47.2 x 39.4 x 94.4") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 300 kg (661.4 Pund); 300 kg (661.4 Pund) |
| UNSPSC-kode | 44103125 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 2399 mm |