HP Service Fluid Container
printerhoved-aftørrersæt
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP PageWide 765, 780, 785, E75160, E77650, E77660, P75050, P75250, P77440, P77740, P77760, P779, P77940 HP PageWide Enterprise 780, 785 HP PageWide Flow E77660 HP PageWide Pro 750, 772, E77650, E77660; HP PageWide 765, 780, 785, E75160, E77650, E77660, P75050, P75250, P77440, P77740, P77760, P779, P77940 HP PageWide Enterprise 780, 785 HP PageWide Flow E77660 HP PageWide Pro 750, 772, E77650, E77660 |
| Side kapacitet | 150000 Sider; 150000 Sider |
| Oprindelsesland | Malaysia; Malaysia |
| HP segment | Forretning, Enterprise, Hjem; Forretning, Enterprise, Hjem |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 15 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 285 mm |
| Dybde | 396 mm |
| Højde | 129 mm |
| Vægt | 2,32 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 517,5 mm |
| Pakkedybde | 363,5 mm |
| Pakkehøjde | 225,4 mm |
| Pakkevægt | 3,12 kg |
Tekniske detaljer
| Pallevægt (efter britisk standard) | 177,2 kg (390.6 Pund); 177,2 kg (390.6 Pund) |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1066,8 x 1016 x 2050 mm (42 x 40 x 80.7"); 1066,8 x 1016 x 2050 mm (42 x 40 x 80.7") |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1219,2 x 1016 x 2050,03 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| UNSPSC-kode | 12171703 |
| Produkter pr. palle | 50 stk |
| Pallens bruttovægt | 177,2 kg |