HP
farve (cyan, magenta, gul) - printhoved
Præstation
| Kapabilitet | HP Gt-printhoveder kan bruges sammen med: HP Smart Tank 455, 457, 5100, 550, 555, 559, 570, 580, 655, HP Smart Tank Plus 650 Wirelses All-in-One HP Tank 5100, HP Smart Tank 520 All-in-One; HP Gt-printhoveder kan bruges sammen med: HP Smart Tank 455, 457, 5002, 5100, 550, 555, 559, 570, 580, 655, HP Smart Tank Plus 650 Wirelses All-in-One HP Tank 5100, HP Smart Tank 520 All-in-One |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Oprindelsesland | Malaysia |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm; 113 mm |
| Dybde | 37 mm; 37 mm |
| Højde | 115 mm; 115 mm |
| Vægt | 40,5 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 116,3 mm; 116,3 mm |
| Pakkedybde | 36,5 mm; 36,5 mm |
| Pakkehøjde | 100,9 mm; 100,9 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
Logistik data
| Pallevægt (efter britisk standard) | 182,2 kg (401.7 Pund); 182,2 kg (401.7 Pund) |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1198,9 x 1016 x 845,1 mm (47.2 x 40 x 33.3"); 1198,9 x 1016 x 845,1 mm (47.2 x 40 x 33.3") |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,68 kg |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1198,88 x 1016 x 845 mm |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 40 stk |
| Pallens bruttovægt | 182,2 kg |
| Produkter pr. palle | 2400 stk |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Kassens indhold | Printhoved |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103110 |