HP 774
kromatisk rød - original - DesignJet - blækpatron
Præstation
| Kapabilitet | HP DesignJet Z6810-produktionsprinterserien, HP DesignJet Z6610-produktionsprinter; HP DesignJet Z6810, Z6610; HP DesignJet Z6810-produktionsprinterserien, HP DesignJet Z6610-produktionsprinter |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Udskrivning af farver | Kromatisk rød; Kromatisk rød; Kromatisk rød |
| OEM-kode | P2W02A; P2W02A; P2W02A |
| HP segment | Forretning; Forretning; Forretning |
| Oprindelsesland | Singapore; Singapore |
Vægt & størrelser
| Bredde | 53,3 mm; 53,3 mm |
| Dybde | 114,3 mm; 114,3 mm |
| Højde | 264 mm; 264 mm |
| Vægt | 1 kg; 1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 53,3 mm; 53,3 mm |
| Pakkedybde | 114,3 mm; 114,3 mm |
| Pakkehøjde | 264 mm; 264 mm |
| Pakkevægt | 1,06 kg; 1,06 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 20 - 25 °C; 20 - 25 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 40 - 55%; 40 - 55% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C; -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 8 - 90%; 8 - 90%; 8 - 90% |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Pallens bruttobredde | 101,6 cm; 101,6 cm; 101,6 cm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 278 mm; 278 mm; 278 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 248 mm; 248 mm; 248 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 11,2 kg; 11,2 kg |
| Pallens bruttohøjde | 138,2 cm; 138,2 cm; 138,2 cm |
| Pallens bruttolængde | 121,9 cm; 121,9 cm; 121,9 cm |
| Lag pr. palle | 5 stk; 5 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 295 mm; 295 mm; 295 mm |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk; 60 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk; 10 stk |
| Produkter pr. palle | 600 stk; 600 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1016 x 1219,2 x 1381,8 mm (40 x 48 x 54.4"); 1016 x 1219,2 x 1381,8 mm (40 x 48 x 54.4") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 685 kg (1510.2 Pund); 685 kg (1510.2 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219,2 x 1381,76 mm; 1016 x 1219,2 x 1381,76 mm |
| Pallens bruttovægt | 685 kg; 685 kg |
Tekniske detaljer
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 12 stk; 12 stk |
| Kassens indhold | Blækpatron; Blækpatron |
| Farepiktogrammer | GHS07: Skadelig; GHS07: Skadelig |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 441031052 |