HP 772
lys cyan - original - blækpatron
Præstation
| Kapabilitet | HP Designjet Z5200 PostScript printer; HP Designjet Z5200 PostScript printer; HP DesignJet Z5200 Photo |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Udskrivning af farver | Blå; Blå |
| OEM-kode | CN632A; CN632A |
| Oprindelsesland | Singapore; Singapore |
Vægt & størrelser
| Bredde | 283 mm; 283 mm |
| Dybde | 41 mm; 41 mm |
| Højde | 118 mm; 118 mm |
| Vægt | 440 g; 440 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 283 mm; 283 mm |
| Pakkedybde | 41 mm; 41 mm |
| Pakkehøjde | 118 mm; 118 mm |
| Pakkevægt | 500 g; 500 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80%; 20 - 80% |
Logistik data
| Lag pr. palle | 6 stk; 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 102 stk; 102 stk |
| Produkter pr. palle | 510 stk; 510 stk; 510 stk |
| Pallens bruttobredde | 120 cm; 120 cm; 120 cm |
| Pallens bruttolængde | 100 cm; 100 cm; 100 cm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk; 5 stk; 5 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 298 mm; 298 mm; 298 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 132 mm; 132 mm; 132 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 920 mm; 1200 x 1000 x 920 mm |
| Pallens bruttohøjde | 92 cm; 92 cm; 92 cm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 218 mm; 218 mm; 218 mm |
| Pallens bruttovægt | 297 kg; 297 kg |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,72 kg; 2,72 kg |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Blækpatron; Blækpatron |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 17 stk; 17 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |