HP 727
gul - original - DesignJet - blækpatron
Præstation
| Kapabilitet | HP DesignJet T920-printerserien, HP DesignJet T1500-printerserien, HP DesignJet T930-printerserien, HP DesignJet T1530-printerserien, HP DesignJet T2530-multifunktionsprinterserien, HP Designjet T2500 eMFP; HP DesignJet T920, T1500, T930, T1530, T2530, T2500 eMFP; HP DesignJet T920-printerserien, HP DesignJet T1500-printerserien, HP DesignJet T930-printerserien, HP DesignJet T1530-printerserien, HP DesignJet T2530-multifunktionsprinterserien, HP Designjet T2500 eMFP |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Udskrivning af farver | Gul; Gul |
| OEM-kode | B3P21A; B3P21A; B3P21A |
| HP segment | Forretning; Forretning; Forretning |
| Oprindelsesland | Singapore; Singapore |
Vægt & størrelser
| Bredde | 202 mm; 202 mm |
| Dybde | 129 mm; 129 mm |
| Højde | 40 mm; 40 mm |
| Vægt | 210 g; 210 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 202 mm; 202 mm |
| Pakkedybde | 129 mm; 129 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm; 40 mm |
| Pakkevægt | 250 g; 250 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 40 °C; 5 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -25 - 55 °C; -25 - 55 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80%; 20 - 80% |
Logistik data
| Lag pr. palle | 6 stk; 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 84 stk; 84 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm; 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,22 kg; 5,22 g; 5,22 kg |
| EUR-palle vægt | 455 kg; 455 kg; 455 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk; 20 stk; 20 stk |
| Pallestørrelse (EU) | 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm; 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm; 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1016 x 1219,2 x 1501,1 mm (40 x 48 x 59.1") |
| Produkter pr. palle | 1680 stk; 1680 stk |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Pallens bruttovægt | 455 kg; 455 kg |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 455 kg (1003.1 Pund) |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Blækpatron; Blækpatron |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 14 stk; 14 stk |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |