HP 72
magenta - original - DesignJet - blækpatron
Præstation
| Kapabilitet | HP DesignJet T610-printerserien, T620-printerserien, T770-printerserien, T1100-printerserien, T1200 -printerserien; HP DesignJet T1200 HD-multifunktionsprinter; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T790 ePrinter-serien; HP DesignJet T1300 ePrinter-serien; HP DesignJet T610-printerserien, T620-printerserien, T770-printerserien, T1100-printerserien, T1200 -printerserien; HP DesignJet T1200 HD-multifunktionsprinter; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T790 ePrinter-serien; HP DesignJet T1300 ePrinter-serien; HP DesignJet T610 Printer series, T620 Printer series, T770 Printer series, T1100 Printer series, T1200 Printer series, HP DesignJet T1200 HD Multifunction Printer, HP DesignJet T2300 eMFP, HP DesignJet T790 ePrinter series, HP DesignJet T1300 ePrinter series |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Udskrivning af farver | Magenta; Magenta |
| OEM-kode | C9372A; C9372A; C9372A |
| Oprindelsesland | Singapore; Singapore; Singapore |
Vægt & størrelser
| Bredde | 202 mm; 202 mm |
| Dybde | 40 mm; 40 mm |
| Højde | 129 mm; 129 mm |
| Vægt | 192 g; 192 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 202 mm; 202 mm |
| Pakkedybde | 40 mm; 40 mm |
| Pakkehøjde | 129 mm; 129 mm |
| Pakkevægt | 240 g; 240 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
Logistik data
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 84 stk; 84 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk; 20 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,28 kg; 5,28 kg |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1219 x 1016 x 1500 mm; 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Produkter pr. palle | 1680 stk; 1680 stk |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Pallens bruttovægt | 463 kg; 463 kg |
| Pallestørrelse (EU) | 1219 x 1016 x 1500 mm; 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Lag pr. palle | 6 stk; 6 stk |
Tekniske detaljer
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 14 stk; 14 stk |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | Blækpatron; Blækpatron |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |