HP 72
cyan, magenta - printhoved
Præstation
| Kapabilitet | HP DesignJet T610-printerserien, T620-printerserien, T770-printerserien, T1100-printerserien, T1200-printerserien, HP DesignJet T1200 HD-multifunktionsprinter, HP DesignJet T2300 eMFP, HP DesignJet T790 ePrinter-serien, HP DesignJet T1300 ePrinter-serien; HP DesignJet T610-printerserien, T620-printerserien, T770-printerserien, T1100-printerserien, T1200-printerserien, HP DesignJet T1200 HD-multifunktionsprinter, HP DesignJet T2300 eMFP, HP DesignJet T790 ePrinter-serien, HP DesignJet T1300 ePrinter-serien; HP DesignJet T610 Printer series, T620 Printer series, T770 Printer series, T1100 Printer series, T1200 Printer series, HP DesignJet T1200 HD Multifunction Printer, HP DesignJet T2300 eMFP, HP DesignJet T790 ePrinter series, HP DesignJet T1300 ePrinter series |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta; Blå, Magenta |
| OEM-kode | C9383A; C9383A; C9383A |
| HP segment | Forretning; Forretning; Forretning |
| Oprindelsesland | Singapore; Singapore; Singapore |
Vægt & størrelser
| Bredde | 28 mm; 28 mm |
| Dybde | 143 mm; 143 mm |
| Højde | 132 mm; 132 mm |
| Vægt | 66 g; 66 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 28 mm; 28 mm |
| Pakkedybde | 143 mm; 143 mm |
| Pakkehøjde | 132 mm; 132 mm |
| Pakkevægt | 110 g; 110 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80%; 20 - 80% |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 248 kg; 248 kg |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,85 kg; 2,85 kg |
| Lag pr. palle | 8 stk; 8 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 24 stk; 24 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 80 stk; 80 stk |
| Pallestørrelse (EU) | 1219 x 1016 x 1325 mm; 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Produkter pr. palle | 1920 stk; 1920 stk |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1219 x 1016 x 1325 mm; 1219 x 1016 x 1325 mm |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk; 10 stk |
| Kassens indhold | Printhoved; Printhoved |
Andre funktioner
| Mængde pr. kasse | 1 stk; 1 stk; 1 stk |
| UNSPSC-kode | 44103110 |