HP 70
blank forstærker - original - DesignJet - blækpatron
Præstation
| Kapabilitet | HP DesignJet Z3100- og Z3200-fotoprinterserien; HP DesignJet Z3100- og Z3200-fotoprinterserien; HP Designjet Z2100, Z3100, Z3200 Photo |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Farve | Ja; Ja |
| Udskrivning af farver | Glans forbedrer; Glans forbedrer |
| OEM-kode | C9459A; C9459A |
| HP segment | Forretning; Forretning; Forretning |
| Oprindelsesland | Singapore; Singapore; Singapore |
Vægt & størrelser
| Bredde | 202 mm; 40 mm |
| Dybde | 202 mm; 40 mm |
| Højde | 129 mm; 129 mm |
| Vægt | 190 g |
| Tom vægt | 52 g; 52 g; 52 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 202 mm; 202 mm |
| Pakkedybde | 40 mm; 40 mm |
| Pakkehøjde | 129 mm; 129 mm |
| Pakkevægt | 230 g; 230 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C; 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80% |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Pallens bruttovægt | 436 kg; 436 kg |
| Pallens bruttobredde | 121,9 cm; 121,9 cm; 121,9 cm |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 84 stk; 84 stk |
| Produkter pr. palle | 1680 stk; 1680 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Lag pr. palle | 6 stk; 6 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1219 x 1016 x 1500 mm; 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Pallestørrelse (EU) | 1219 x 1016 x 1500 mm; 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,9 kg; 4,9 kg |
| Pallens bruttohøjde | 150 cm; 150 cm; 150 cm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk; 20 stk |
| Pallens bruttolængde | 101,6 cm; 101,6 cm; 101,6 cm |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Ink cartridge; Ink cartridge |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 14 stk; 14 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |