HP
sort - kompatibel - blækpatron
Funktioner
| Sort blæk type | Farvebaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| BCP-boblegrafikfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk volumen | 18 ml |
| Type | Original |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| OEM-kode | C6602A; C6602A |
| Oprindelsesland | USA, Malaysia |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| HP segment | Små og mellemstore virksomheder (SMV) |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 101,6 mm |
| Dybde | 88,9 mm |
| Højde | 50,8 mm |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 102 x 89 x 51 mm |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 89 mm |
| Pakkehøjde | 51 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 102 x 89 x 51 mm |
| UNSPSC-kode | 441031052 |
| Kun detail | N |
Logistik data
| Større udvendig hovedpapkasse dimensioner (BxDxH) | 508 x 178 x 127 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1219 x 1016 x 1168 mm |
| Pallens bruttobredde | 121,9 cm |
| Pallens bruttolængde | 101,6 cm |
| Pallens bruttohøjde | 116,8 cm |
| Produkter pr. palle | 6720 stk; 6720 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 112 stk |
| Lag pr. palle | 8 stk; 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 14 stk; 14 stk |
| Pallens bruttovægt | 358,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk; 60 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,04 kg; 3,04 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Større yderkarton bruttovægt | 3,04 kg; 3,04 kg |
| Pallestørrelse (EU) | 1219 x 1016 x 1168 mm; 1219 x 1016 x 1168 mm |
| Antal stablede paller | 2 stk |
| Produkter pr. større yderkarton | 60 stk; 60 stk |
| Bruttovægt af yderkasse (imperial) | 3,04 kg (6.7 Pund) |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3,04 kg (6.7 Pund) |