HP 981X
Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk; Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print; Inkjet |
| Kapabilitet | HP 981 PageWide-tonerpatroner fungerer sammen med: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650; HP 981 PageWide-tonerpatroner fungerer sammen med: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1; 1 |
| Farve blæk volumen | 116 ml; 116 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 10000 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte; Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kode | L0R09A; L0R09A |
| Oprindelsesland | Malaysia |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 100%; 0 - 100% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 215 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Højde | 47 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 215 mm |
| Pakkedybde | 35 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 270 g |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
| Maksimal driftscyklus | 10000 sider pr. måned; 10000 sider pr. måned |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | 1 patron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1219,2 x 1016 x 1550 mm |
| Pallens bruttobredde | 121,9 cm; 121,9 cm |
| Pallens bruttolængde | 101,6 cm; 101,6 cm |
| Pallens bruttohøjde | 155 cm; 155 cm |
| Produkter pr. palle | 2880 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 144 stk |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 18 stk |
| Pallens bruttovægt | 836,8 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,57 kg |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1219,2 x 1016 x 1549,9 mm (48 x 40 x 61"); 1219,2 x 1016 x 1549,9 mm (48 x 40 x 61") |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 836,8 kg (1844.9 Pund); 836,8 kg (1844.9 Pund) |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 5,57 kg (12.3 Pund) |
| Bruttovægt af yderkasse (imperial) | 5,57 kg (12.3 Pund) |