HP 350
sort - original - blækpatron
Funktioner
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk; Pigmentbaseret blæk |
| BCP-boblegrafikfarve | Sort |
| Kapabilitet | HP 350-blækpatroner fungerer sammen med:; HP 350-blækpatroner fungerer sammen med: |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sort blæk sidekapacitet | 200 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Skrivehoved skår | 8,38 mm (0.33") |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina, USA, Tjekkiet, Irland, Singapore, Malaysia |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 55% |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 116 mm |
| Dybde | 36 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 34 g |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 116 x 36 x 115 mm |
| Pakkebredde | 116 mm |
| Pakkedybde | 36 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 52 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Blækpatron |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistik data
| Større udvendig hovedpapkasse dimensioner (BxDxH) | 600 x 200 x 164 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Produkter pr. palle | 2880 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 48 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Pallens bruttovægt | 189,83 g |
| Produkter pr. større yderkarton | 60 stk |
| Større yderkarton bruttovægt | 3,43 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallestørrelse (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |