HP 304
farve (cyan, magenta, gul) - original - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk; Farvebaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print; Termisk inkjet |
| Kapabilitet | HP 304-blækpatroner fungerer sammen med: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 5020, 5030, 5032; HP 304-blækpatroner fungerer sammen med: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 5020, 5030, 5032 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1; 1 |
| Farve blæk volumen | 2 ml; 2 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 100 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kode | N9K05AE; N9K05AE |
| Oprindelsesland | Kina, USA, Malaysia |
| HP segment | Forretning; Forretning |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Blækpatron |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Produkter pr. palle | 2880 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 48 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Pallens bruttovægt | 190,4 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,55 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |