Brother
sort - original - blækrefill
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Japan |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 52 g |
Vægt & størrelser
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 100 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Vægt | 41 g |
Tekniske detaljer
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Logistik data
| Pallens bruttohøjde | 15,3 cm |
| Pallens bruttovægt | 159,8 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 336 stk |
| Lag pr. palle | 12 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 28 stk |
| Produkter pr. palle | 4032 stk |