Brother LC3219XLM
XL - magenta - original - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | MFC-J5330DW MFC-J5730DW MFC-J6530DW MFC-J6930DW MFC-J5930DW MFC-J6935DW |
| Antal pr. pakke | Ja |
| Antal farve blækpatroner | Ja |
| Farve blæk sidekapacitet | 1500 Sider |
| Type | Original |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
Vægt & størrelser
| Bredde | 14 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 53 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 93 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakketype | Blister |
Logistik data
| Pallens bruttohøjde | 20,8 cm |
| Produkter pr. palle | 4200 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Pallens bruttovægt | 274,2 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |