HPE Aruba Networking 2930F 8-port 54VDC 180W External PSU netværksswitch komponent Strømforsyning
Funktioner
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ingen |
| Kapabilitet | Aruba Networking 2930F 8‑port |
Strømstyring
| Total effekt | 180 W |
| DC udgangsspænding | 54 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 99 mm |
| Dybde | 201 mm |
| Højde | 43 mm |
| Vægt | 948 g |