58x0AF 650W AC Power Supply
Funktioner
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | FlexFabric 58x0AF, 5900 |
Strømstyring
| Total effekt | 650 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 435,1 mm |
| Dybde | 216,9 mm |
| Højde | 117,1 mm |
| Vægt | 1,9 kg |