Network cable tester with 8 x
Funktioner
| Produkttype | Spiralkabel tester |
| Testtype | PoE testing |
| Bølgelængde område | 850 - 1625 nm |
| Maksimal kabellængde | 300 m |
| Understøttede stik | RJ-45 |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
| Produktfarve | Sort |
| Nem at bruge | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Mål kabellængde | Ja |
Strømstyring
| Batterispænding | 3,7 V |
Vægt & størrelser
| Vægt | 800 g |
Emballage indhold
| Etui til opbevaring | Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Telefon (RJ-11) |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 850 g |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |