DELTACO TP-610AU
patchkabel - 10 m - grå
Funktioner
| Produktfarve | Grå |
| Kabellængde | 10 m |
| Standard for kabler | Cat6a |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| AWG-ledningsstørrelse | 24 |
| Frekvens | 500 MHz |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Halogen |
Vægt & størrelser
| Vægt | 320 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 300 mm |
| Pakkevægt | 331 g |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544421000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 11,2 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 340 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 32 stk |