SFP28 DAC Cable, 25 Gbps 0.5m
Funktioner
| Kabellængde | 0,5 m |
| InfiniBand-protokol | Ja |
| Stik 1 | SFP28 |
| Stik 2 | SFP28 |
| Stik køn | Hanstik/Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Dataoverførselshastighed | 25 Gbit/sek. |
Vægt & størrelser
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 26 mm |
| Pakkevægt | 300 g |