HPE Aruba Networking USBA-RJ45 PIN3TX-6RX 2.5m Cable netværkskabel Sort 2,5 m
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 2,5 m |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
Vægt & størrelser
| Bredde | 99 mm |
| Dybde | 99 mm |
| Højde | 13 mm |
| Vægt | 199,6 g |
Andre funktioner
| Højde (efter britisk standard) | 1,27 cm (0.5") |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,181 kg (0.4 Pund) |
| Bredde (efter britisk standard) | 9,91 cm (3.9") |
| Dybde (efter britisk standard) | 9,91 cm (3.9") |