CAT6A S/FTP 30m Black LSZH,
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 30 m |
| Standard for kabler | Cat6a |
| Kabelafskærmning | S/FTP (S-STP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik køn | Hanstik |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Stik afskærmning | Ja |
| Stik skjold materiale | Zinklegering |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Ledningsmateriale | Oxygenfri kobber |
| Kabelteknologi | 10GBase-T |
| Ethernet-grænsefladetype | 10 Gigabit Ethernet |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | PoE+ |
| Egnet til udendørs brug | Ingen |
| Støbt kabelstøvle | Ja |
| Stikhætte kabelstøvle | Ja |
Vægt & størrelser
| Dybde | 130 mm |
| Vægt | 979 g |
| Jakke tykkelse | 5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 480 mm |
| Pakkedybde | 300 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 983 g |
Andre funktioner
| Længde | 30 mm |
| Kabeldiameter | 5 mm |