!Patchcord kat.6 UTP 2M z 10-p PCU6-20CC-0200-
Funktioner
| Produktfarve | Gul |
| Kabellængde | 2 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Ledningsmateriale | Kobberbeklædt aluminium (CCA) |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 250 MHz |
Vægt & størrelser
| Ydre diameter | 5,4 mm |