!Patchcord k.5e UTP 3m zi 10-pack PCU5-20CC-03
Funktioner
| Produktfarve | Grøn |
| Kabellængde | 3 m |
| Standard for kabler | Cat5e |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Ledningsmateriale | Kobberbeklædt aluminium (CCA) |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| Frekvens | 100 MHz |
Vægt & størrelser
| Ydre diameter | 4,8 mm |