CAT6A U/FTP 10m White
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Kabellængde | 10 m |
| Standard for kabler | Cat6a |
| Kabelafskærmning | U/FTP (STP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Materiale for kapper | Aluminium |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| Kabelteknologi | 10GBase-T |
| Ethernet-grænsefladetype | 10 Gigabit Ethernet |
| AWG-ledningsstørrelse | 27 |
| Egnet til udendørs brug | Ingen |
| Stikhætte kabelstøvle | Ja |
Vægt & størrelser
| Dybde | 130 mm |
| Vægt | 31 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 37 g |
Andre funktioner
| Kabeldiameter | 3,6 mm |
| Længde | 0,25 mm |